Lukáčová – Zacharová, Páričková, Šupenová, Hnilicová, Segečová, Karcolová (C), Cígerová, Laurinčíková, Koškárová, Fúčelová, Najšelová, Cicková, Calíková, Sušienková, Minčiková, Kováčiková, Malčaková, Pajunková

Božiková – Panáková (C), Bajčíková, Malovcová, Hejduková, Pecková, Kováčová Š., Kováčová L., Koncová, Šulíková M., Kubalová, Cmarková, Turková, Pavlačková, Rodová

Rozhodca
Tilesch, Rohoň

V úvodnej 35-minútovke sa našim futbalistkám ešte darilo držať krok s domácimi hráčkami. Po dvoch góloch Nejšelovej a jednom zásahu Pajunkovej ukazovateľ skóre signalizoval polčasové vedenie domácich 3-0.
Po zmene strán sa naše hráčky dostávali na súperovu polovicu len sporadicky. Väčšinou sa nám to darilo zásluhou Soni Panákovej, ktorá sa ako jediná dokázala prebojovať cez súperovu obranu. Beluša nedokázala súpera dôrazne brániť a nezodpovednosť pri dostupovaní hráčok sa prejavila aj na skóre. Martin v druhom dejstve predviedol smršť v podobe 10-tich gólov v našej sieti, a tak si naše dievčatá odnášajú z Martina vysokú porážku v pomere 13-0.