Beluša otočila nepriaznivý stav a s Martinom vyhrala 3-2.

FK Dubnica nad Váhom / TJ Kovo Beluša 3-2 MŠK Fomat Martin
Súpisky
Božiková, Bajčíková, Staňová L., Koncová, Panáková, Rodová, Cmarková, Pavlačková, Šulíková M. (C), Malovcová, Turková, Kováčová, Hejduková, Pavlacová   Spišáková, Páričková, Šupenová, Hnilicová, Segečová, Karcolová (C), Cigerová, Laurinčíková, Koškárová, Fúčelová, Pajunková, Najšelová, Kamenická, Cicková, Caliková, Sušienková, Zacharová
Rozhodca
Pavlačková

Domácim hráčkam nevyšiel úvod a už v 1.minúte Martin otvoril skóre, autorkou gólu bola Slávka Cigerová 0-1. Po zmene strán sa naše dievčatá vyburcovali k zlepšenému výkonu a v rozpätí dvadsiatich minút otočili skóre zápasu z 0-1 na 3-1. Do listiny strelkýň sa zapísala dvomi gólmi Soňa Panáková a jeden presný zásah zaznamenala Martin Rodová. Okrem troch gólov sme mali ešte ďalšie tri príležitosti. Martin však zachránilo brvno, tyčka a v jednom prípade aj brankárka. Z domácich hráčok opäť vyčnievala výkonom Katka Božiková, ktorá predviedla v bráne spoľahlivý výkon. V závere zápasu stihol Martin len skorigovať gólom na konečných 3-2,