Beluša si po výhre 4-0 v Horovciach pripisuje už tretie víťazstvo v rade.

Súpisky
Kočiš, Kubáň (C), Martinko, Gerhardt, Mikula, Janíček, Bartošek, Cíbik, Poluch, Srnec, Baláž, Gažo, Rebro, Veliký   Harvanec, Turza, Synák, Zbín, Pavlac, Beňák, Hošták, Kačenka, Kvaššay, Rybanský (C), Kačmarik, Veliký, Aidi Shini-Mehrabzadeh, Rúček, Belobrad
Rozhodca
Migát

Zápas začali lepšie domáci futbalisti, ktorí Belušu nepustili do žiadneho náznaku príležitosti. Zverenci Patrika Kresáňa pôsobili na ihrisku celkom odovzdaným dojmom. Vysoké nakopávané lopty úspech neslávili a presadiť sa nedarilo ani individuálne. Zlom celého zápasu prišiel v 30.minúte, keď Hošták presne namieril z 35.metrov a Beluša viedla 0-1.
V druhom dejstve hostia zlepšili hru a prichádzali aj gólové príležitosti. V 56.minúte sa peknej akcii presadil Rybanský a Beluša viedla dvojgólovým rozdielom. O tri minúty neskôr na rozdiel triedy upravil krásnou strelou z diaľky Synák 0-3. Posledné slovo mal v 69.minúte Kačmarik, ktorý po nezištnej Rybanského prihrávke gólom do prázdnej brány spečatil belušské víťazstvo v pomere 0-4.