Súpisky
Belobrad, Turza, Aidi Shini-Mehrabzadeh, Zbín, Hošták, Synák, Veliký, Kačenka, Beňák, Rybanský (C), Rúček, Harvanec, Pavlac, Kvaššay, Kačmarik   Kuric, Kaštíl, Falath (C), Švančara, Púčik, Hnaníček, Porubčan, Bačík, Počiatek, Čačko, Mlynek, Kapusník, Samul P., Samul V., Moravec
Rozhodca
Kodajová

Už v prvej minúte potrestal Belobradovu zlú rozohrávku Mlynek a Kolačín viedol 0-1. Beluša rýchlo odpovedala, keď sa po peknej Kačenkovej kolmici presadil Rybanský 1-1. V 14.minúte už domáci viedli, keď sa peknou individuálnou akciou prezentoval Hošták 2-1. Synák v šanci nepridal tretí domáci gól, ale Rybanský po strele pod brvno už áno 3-1. O tri minúty neskôr Kačenka strelou do stredu brány upravil na 4-1. O bodku za úvodnou 45-minútovkou sa postaral Synák, ktorý prekonal súperovho golmana technickou strelou z diaľky 5-1.
V úvode druhého dejstva mohol Kolačín znížiť, ale Porubčan trafil len do brvna. Na 6-1 zvýšil po rohovom kope Rúček a siedmy gól do siete súpera pridal Hošták. Synák nenahral Rybanskému do opustenej brány, pretože si chcel skompletizovať hetrik 8-1. Skóre duelu sa menilo ešte jeden krát, keď sa po štandartke presadil prudkou strelou pod brvno Rybanský.