Beluša doma podľahla Dolným Kočkovciam 2-5.

TJ Kovo Beluša 2-5 TJ Slovan Dolné Kočkovce
Súpisky
Belobrad, Turza, Shini-Mehrabzadeh, Zbín, Synák, Hošták, Beňák, Kačenka, Rúček, Kačmarik, Rybanský (C), Pavlac, Veliký, Harvanec, Kvaššay   Koštialik, Baroš, Urban, Miko, Putala, Hudík, Žemla (C), Kohutiar, Vojtek, Matejík, Ižvolt, Minárik, Hudec, Lezzani, Rosinová, Kováč
Rozhodca
Orálek

Derby začali lepšie domáci futbalisti, keď už v 6.minute strelou od tyčky otvoril skóre Radovan Synák 1-0. V 14.minúte hostia potrestali neistý výbeh brankára Belobrada, loptu do opustenej brány poslal Lezzani 1-1. Dolné Kočkovce sa mohli ujať vedenia, ale pri šanciach Žemlu a Hudeca nám pomohla bránková konštrukcia.
Po zmene strán opäť hostia potrestali chybu brankára, tentokrát chyboval Harvanec a Hudec poslal hostí do vedenia 1-2. O pár minút neskôr už bolo 1-3, keď sa peknou individuálnou akciou prezentoval kapitán Žemla. Beluša zvýšila obrátky, ale ani jednu z gólových príležitostí na kontaktný gól nepretavila. Práve naopak potvrdilo sa staré-známe „nedáš-dostaneš“ a Kočkovce viedli 1-4. Domáci futbalisti sa ani za nepriaznivého stavu nevzdávali, ale po znížení Rúčeka skóroval len súper, ktorý si z Beluša odnáša tri body po výsledku 2-5.