Beluša definitívne prehrala súboj o prvenstvo - doma podľahla Lednici.

36. Peter Štefún žlté 60. Martin Bátora
60. Filip Bednár
Fojtík - Kačenka, Bednár (C), Mičuda (51. Štefúnová), Kujaník, Masár, Synák, Štefún, Slávik, Chlebanová, Kucharíková     Hochla - Ciesar, Majerko T., Cíbik M., Herák (43. Karas), Majerko E., Matúš (69. Červený), Ivaniš (C), Zbranek, Bátora (70. Bielik), Hochla (43. Cíbik Ľ.)
Škrovánek

Prvú šancu zápasu mala Beluša, keď sa po peknej Chlebanovej prihrávke dostal k šanci Slávik, ale v dobrej šanci neuspel. Na druhej strane pohrozil v úniku Hochla, ale Fojtík držal bezgólový stav. V 11.minúte otvorili skóre hostia z Lednice, ktorí sa zásluhou Zbraneka dostali do vedenia 0-1. Po nepresnom výkope Fojtíka Majerko zvyšoval už na 0-2. Na druhej strane mohol ihneď odpovedať Štefún, ale v gólovke minul bránu. V 33.minúte bol rozdiel už trojgólový, keď sa po rohovom kope dostal k lopte Majerko a bolo 0-3.
V druhom dejstve Beluša zvýšila aktivitu. V 48.minúte po rohovom kope znížila peknou strelou Chlebanová 1-3. Bednár po rohovom kope trafil brvno. Snaha domácich bola badateľná, ale Beluša sa ku kontaktnému gólu už nedostala. Lednica vedenie udržala a teší sa z prvenstva v súťaži.