Žiaci po výhre na Lazoch novým lídrom súťaže

Beluša zvíťazila na Lazoch 2-1 a vedie štvrtú ligu.

TJ Jednota Lazy pod Makytou 1-2 TJ Kovo Beluša
Súpisky
Luliak, Martinko, Juršták, Pončík, Ondrička, Štefánik, Nosek, Veteška, Eštok, Miščík, Nagy (C), Mikuš, Hybký, Putala, Droppová   Harvanec, Turza, Shini-Mehrabzadeh, Synák, Zbín, Beňák, Hošták, Kačenka, Rúček, Kačmarik, Rybanský (C), Belobrad, Pavlac, Veliký, Kvaššay
Rozhodca
Mihálik

Žiakov čakal zápas jesene na pôde lídra súťaže – TJ Jednota Lazy pod Makytou. Od začiatku nervózneho zápasu Beluša hrozila brejkami po krídlach. Žiaci mohli na Lazoch po 20.minútach vyhrávať aj 0-3, ale svoje príležitosti nepretavili ani na jeden gól. Na druhej strane prišiel zákonitý trest a v 24.minúte potvrdil nepísané pravidlo nedáš-dostaneš Dávid Eštok 1-0. Hneď v úvode druhého polčasu naši chlapci súpera zatlačili, z čoho pramenil aj krásny gól vyrovnávajúci gól. Z diaľky presne k tyčke namieril Radovan Synák a bolo vyrovnané 1-1. Vyrovnávajúci gól ešte viacej naštrbil psychiku domácich, čo vyústilo až do vylúčenia domáceho brankára za urážku rozhodcu. Tlak našich chlapcov narastal a v 60.minúte na tečovanú strelu Oliver Hoštáka už brankár nedosiahol 1-2. Zodpovedná hrá celého kolektívu priniesla ovocie v podobe zaslúžených troch bodov.