Beluša prehrala na pôde druhej Košece 1-2.

61. Patrik Žilka
Súpisky
Lagin M., Litvik, Belian, Pánek, Pagáč, Lagin P.(C), Kvasnica, Žilka, Galková, Ondlevec, Špánik, Šebová, Rafaj, Čepák, Fišer   Belobrad, Turza, Bajza, Shini-Mehrabzadeh, Rúček, Kujaník, Pavlac, Kačenka, Lamačka (C), Rybanský, Synák, Maček, Kačmarik, Veliký, Harvanec, Prostredný, Staňová
Meluch

Beluša sa ujala vedenia už v 4.minúte, keď sa po chybe v domácej defenzíve ocitol sám pred brankárom Radoslav Bajza 0-1. Vo vyrovnanom zápase sa hralo najmä v strede ihriska. Košeci sa podarilo vyrovnať v 50.minúte, keď sa tečovanou strelou spoza 16-ky prezentoval Žilka 1-1. Po vyrovnaní sa hra otvorila a šance na vedúci gól mali obe mužstvá. V 61.minúte sa po druhý krát v zápase presadil Žilka a Košeca viedla 2-1. Beluša po inkasovanom gólu zatlačila súpera na vlastnú polovicu, ale z veľkého tlaku sa našim futbalistom vyrovnať nepodarilo. Po prehre na pôde druhej Košeci je jasné, že bez ohľadu na výsledok posledného kola Beluša obsadí v štvrtej lige konečné tretie miesto.