Beluša si v zápase kola podelila body s Lednicou po remíze 2:2.

46. Juraj Kujaník žlté 46. Mário Matúš
Súpisky
Janeková - Štefúnová, Staňová, Pavlac, Kujaník, Kačenka, Lamačka (C), Rybanský, Synák, Belobrad, Zbínová, Šulíková, Chlebanová, Maček    Ľ.Cíbik - Ciesar, Majerko (C), V. Herák, Karas, P. Herák, Mário Matúš, Šimo, Bielik, Hochla, Chudada, Karas, Martin Matúš, Lukáš Matúš, Barková, M. Cíbik
Pavlačková, Papuča

Za upršaného počasia sa hral šláger kola Beluša – Lednica. Hradčan sa ujal vedenia v 13.minúte, keď Mário Matúš prešiel cez domácu obranu a prízemnou strelou prekonal Janekovú. Na druhej strane odpovedal vyrovnávajúcim gólom Lamačka, ktorý ťažil zo skvelej práce Zbínovej 1-1. Beluša sa z vyrovnania dlho netešila, keď sa o minútu neskôr opäť presadil Mário Matúš 1-2. Do prestávky sa domácim podarilo vyrovnať zásluhou Juraja Kujaníka, ktorý pretavil na gól Lamačkovu prihrávku.
Lamačka dva krát v úniku nestrhol vedenie na stranu domácich a Kujaníkova bomba taktiež nemala prívlastok – gólová. Vyrovnaný zápas mohol zlomiť na belušskú stranu, najlepší hráč zápasu Matej Kačenka, ktorý v sľubnej šanci nastrelil len konštrukciu brány. Za nevyužité šance mohol prísť trest, ale hráč Lednice sa v poslednej minúte v dobrej šanci pošmykol. V druhom dejstve diváci gól nevedeli, a tak sa zaujímavý zápas skončil spravodlivou remízou 2-2.