Beluša odchádza z Trenčína bez bodového zisku po prehre 1-4.

69. Natália Lišková
89. Bibiána Prekopová
Jančovičová – Laginová A. (72. Laginová M.), Šišková (C), Repková, Levaiová, Laudová (46. Saganová), Chovancová (57. Kendralová), Kardošová (74. Valová), Škrovanová (71. Škultétyová), Lišková, Huťová (77. Prekopová)   Janeková - Chlebanová I., Rýdza, Pohorelcová N., Šulíková, Zbínová (58. Kucharíková), Štefancová (32. Štefúnová), Pohorelcová T., Chlebanová L., Svrčková (C), Gurínová
Janček, Hromádka

Už od úvodných minút sa začal Trenčín presadzovať svojou kombinačnou hrou. V 10.minúte sa strelou z diaľky prezentovala Repková a AS viedlo 1-0. V 28.minúte po rýchlej akcii Trenčína zakončovala Líšková a bolo 2-0. Do konca prvého polčasu sa hra vyrovnala a šance si vypracovala aj Beluša. V 41.minúte skorigovala po úniku na polčasových 1-2 Natália Pohorelcová.
V druhom dejstve sa tlak Trenčína stupňoval a po nešťastnom zranení T.Zbinovej sme museli nútene striedať. Trenčín po zmene strán skóroval ešte dva krát, keď využil slabý dôraz našej defenzívy. Trenčín vyhral zaslúžene, ale výkon niektorých našich dievčat pozitívne prekvapil. Nebyť niektorých lacných chýb, tak by výsledok nemusel byť až taký zlý.