73. Kristína Zatlkajová
76. Kristína Borčinová
Hanusová – Borčinová, Stančeková, Majtényiová (C), Kleinová, Zábojníková, Zatlkajová, Hrádeľová (70. Nechalová), Tipulová, Valuchová (46. Rajnohová), Maurerová     Kršáková - Saganová, Chlebanová, Živčicová, Šulíková (C), Žilíneková, Joríková, Poništová, Rýdza (16. Štefancová), Križáková (67. Kucharíková A.), Zbínová
Matuška, Mihál

Až do 35.minúty sa čakalo na prvý gól zápasu a len málo kto by povedal, že ich padne ešte ďalších desať. V priebehu desiatich minút Beluša inkasovala až tri krát, čo znamenalo, že po nevydarenej koncovke prvého dejstva sa šlo do kabín za stavu 3-0 pre Baník.
Beluša sa snažila vrátiť do zápasu, ale Živčicovej priame kopy kontaktný gól nepriniesli. Domácim hráčkam vychádzalo takmer všetko. Na čo siahli skončilo v našej sieti. Brankára Kršáková si tiež nevybrala svoj najlepší deň a v druhom dejstve musela loptu vyberať zo svojej siete až 8-krát. Zaujímavosťou je, že z jedenástich gólov až 7 strelili hráčky menom Kristína. Na vysokú porážku treba čím skôr zabudnúť a do budúcnosti sa podobným zápasom vyvarovať.