Beluša nestačila na lídra súťaže a s Prievidzou prehrala 0-4.

68. Kristína Borčinová
  žlté 76. Lucia Chlebanová
Hanusová - Ľahká (58. Kleinová), Stančeková (65. Rajnohová), Drexlerová, Majtényiová, Zatlkajová (C), Borčinová, Maurerová, Tipulová (75. Nechalová), Tkáčiková (68. Zábojníková), Hrádeľová   Janeková - Chlebanová I., Pohorelcová N., Rýdza, Šulíková, Štefancová, Pohorelcová T., Chlebanová L., Svrčková (C), Kucharíková (61. Gažová), Bučková
Švolík, Plecho

Prievidza sa už v úvode dostala do tlaku a rýchla kombinačná hra robila našim hráčkam nemalé problémy. Obrana na čele so skvele chytajúcou Janekovou odolávala a do kabín šli oba celky za bezgólového stavu 0-0.
V druhom polčase sa Prievidzi podarilo ujať vedenia v 53.minúte, keď strelou z diaľky zaskočila Janekovú Zatlkajová 1-0. O pár minút neskôr už bolo dokonca 3-0, keď si dve slabšie chvíle vybrala Janeková. Beluša mala niekoľko sľubných príležitostí, ale v Nedožeroch sa našim hráčkam skórovať nepodarilo. Beluša na pôde silného súpera nepredviedla zlý výkon, ale doplatila na absencie niektorých hráčok, ktoré do duelu nemohli zasiahnuť zo zdravotných alebo pracovných dôvodov.