70. Nikola Rybanská
72. Nikola Rybanská
Haringová, Bobocká, Urbanová, Jánošová (69. Španková), Rybanská, Helbichová, Komová, Masaryková (82. Szalayová), Pistová, Peciarová (C), Kuklová   Kršáková (46. Veselá) – Chlebanová I., Šulíková K., Chlebanová L., Živčicová, Gurínová (C), Rýdza, Čviriková (C), Juríková (65. Janeková), Štefúnová, Šulíková M. (46. Kucharíková I.)
Čulák, Sák

Ženy cestovali do Topoľčian s cieľom uhrať, čo najlepší výsledok, ale ich nádeje zmarila Nikola Rybanská, najlepšia strelkyňa Topoľčian, ktorá skórovala až 5-krát. Už od úvodu bolo jasné, že to bude veľmi ťažký zápas. Kondične a kombinačne lepšie hrajúce domáce hráčky naše dievčatá nepustili do žiadnej gólovej šance. Nedokázali sme uhrať osobné súboje a do polčasu MFK viedlo 4-0 .Do druhého dejstva nastúpila do brány Veronika Veselá. Paradoxom bolo, že do zápasu zasiahli až 3 brankárky Beluše. Dominika Janeková hrala na pravej zálohe a svojim výkon vôbec nesklamala. Veselá v druhom polčase chytila ešte 4 gólové šance. „Bohužiaľ bez útoku sa nedá hrať, obrana a záloha boli stále pod tlakom, bez tréningu sa to jednoducho nedá a to si musia uvedomiť sami dievčatá.“ uzavrel zápasové hodnotenie Jozef Šulík.