83. Lucia Droppová
    85. Šarlota Lacková
Janeková (46. Kršáková) - Saganová, Živčicová, Chlebanová, Šulíková, Žilíneková, Joríková, Rýdza, Zbínová (62. Križáková), Svrčková (C), Musilová (82. Kucharíková A.)    Beťková - Adamčiaková, Konfálová, Planietová (46. Lacková), Iváková (25. Bradiaková), Lacková, Droppová (C), Petercová, Lovichová (32. Vigodová), Mušutová, Zigová
Pavlačková

Ženy vstúpili do zápasu s líderkami súťaže nebojácne a už v 12. minúte po výkope našej brankárky a chybe obrany hostí ušla Silvia Svrčková a do prázdnej brány po blafáku otvárala skóre. Dlho sme sa však netešili, pretože už v 15. minúte hosťujúca Konfálová a v 18. minúte Lacková otočili skóre v ich prospech. Úspešnú štvorminútovku zakončila gólom hosťujúca kapitánka Droppová. V bráne domácich sa od začiatku objavila reprezentantka Janeková, no ani ona nezabránila ďalším dvom gólom v prvom polčase do domácej siete. V druhom polčase nastúpila do domácej brány Kršáková a podarilo sa jej udržať čisté konto do 75. minúty. Výborný výkon okorenila svojim tretim gólom v zápase hosťujúca Lacková a v 85. minúte tak uzatvorila skóre na 1:8. Našim dievčatám sa snaha nedá uprieť, no okrem pár skvelých momentov na súperky nestačili. Ružomberčanky zrejme okrem postupu chcú vyhrať aj súťaž o družstvo s najväčším počtom strelených gólov, za čo je vypísaná odmena firmou DEMIšport.