TJ Kovo Beluša 1-8 MŠK Považská Bystrica
    84. Zuzana Mateášiková
    89. Veronika Drábiková
Kršáková - Saganová, Živčicová, Šulíková (C), Chlebanová, Križáková (49. Zbínová), Štefancová, Žilíneková, Poništová, Svrčková, Škrtelová     Hozáková - Barenčíková, Kapráliková, Kyselová, Drábiková, Mateášiková (C), Pružinská, Turiaková, Krasňanová, Helebrandová, Lenčéšová
Janček

Ženy nastúpili na zápas 17.kola druhej ligy žien bez Moniky Musilovej a Lujzy Joríkovej, ktorých absencie boli cíteľné. Domáci hráčky nehrali vyslovene zle, ale hostky trestali každú chybu. Polčasové skóre 0-4 vôbec nemuselo také vysoké, ale nedostupovanie hráčok súpera a neisté zákroky Kršákovej znamenali pohodlné vedenie Považskej Bystrice. Domácim hráčkam sa podarilo skórovať až za stavu 0-5, keď po Živčicovej prieniku Hozáková vyrazila len pred Svrčkovú, ktorá loptu dorazila do brány 1-5. O pár minút neskôr po faule Žilínekovej na Mateášikovú zahrávali hostky pokutovú kop. Loptu si na biely bod postavila Drábiková a gólom na 1-6 zavŕšila svoj hetrik. Beluša súpera zatlačila, ale ďalší gól do siete súpera už neprišiel. Naopak, v záverečnej 10-minútovke sa ešte dva krát presadili hosťujúce hráčky, ktoré si odnášajú z Beluše tri body za výhru 1-8.