TJ Kovo Beluša 6-3 ŽFK Bánovce nad Bebravou
66. Natália Pohorelcová
90. Nikola Rýdza
Kršáková - Chlebanová, Rýdza, Pohorelcová N., Šulíková, Zbínová, Štefancová, Pohorelcová T., Chlebanová L., Svrčková (C), Kucharíková (46. Múčková)   Ďuráčiová - Filová, Igazová, Hrabalová, Griačová N., Flimelová, Griačová K., Beňadiková (C), Domčeková (53. Antalová), Jakubíková
Cabaj, Miakiš

Bánovce sa ujali vedenia už v 2.minúte, keď ušla domácej obrane Jakubíková 0-1. Vyrovnanie na seba nenechalo dlho čakať a už o dve minúty neskôr vyrovnala technickým oblúčikom Natália Pohorelcová 1-1. Potom nasledovala pasáž, v ktorej zvonilo brvno až tri krát. Najskôr vystrašila Kršákovú Griačová, ale lopta sa od brvna do brány neodrazila. Na opačnej strane sa triasla konštrukcia brány po strelách Svrčkovej a I. Chlebanovej. Do kabín sa šlo za domáceho vedenia 2-1, keď sa po peknej kombinácii presadila opäť Pohorelcová.
Domčeková vo veľkej šanci zlyhala na Kršákovej a tréner sa ju rozhodol vystriedať. V 59.minúte Šulíkovej nákop našiel Pohorelcovú, ktorá gólom na 3-1 zavŕšila čistý hetrik. O tri minúty neskôr sa spolupráca opakovala, keďže si na Šulíkovej center nabehla Pohorelcová a skvelým volejom nedala Ďuriačovej šancu. O najkrajší gól zápasu sa v 66.minúte postarala opäť najlepšia domáca strelkyňa – Natália Pohorelcová, ktorá krásnym technickým zakončením trafila presne do šibenice 5-1. Po spornej penalte Igazová skorigovala na 5-2 a Antalová po peknej akcii dokonca na 5-3. Bánovce si vytvorili niekoľko šancí, ale kontaktný gól sa im vsietiť nepodarilo. O peknú bodku za stretnutím sa postarala Rýdza, ktorá presnou strelou z priameho kopu spečatila domáce víťazstvo v pomere 6-3.