Veselá - Galková, Čviriková (76. Kňažeková), Rýdza, Majtényiová, Svrčková, Živčicová (C), Gabrišová, Chlebanová I., Adamíková, Hološková

Džuganová - Jakubová, Komáriková (C), Sivčová (74. Mattová), Piškaninová, Macková (59. Solášová), Ihnatová, Stredná, Ufnárová, Harmaňošová (59. Trellová), Červeňáková (63. Staroňová)

Pavlačková, Judiny
Diváci
0

Prvú šancu zápasu mala Majtényiová, ale jej zakončenie tesne minulo hosťujúcu bránu. Skóre stretnutia sa prvý krát menilo v 17.minúte. Hološkovej strelu zastavila rukou v pokutovom území Stredná a Živčicová na dvakrát z penalty otvorila skóre 1-0. O desať minút neskôr sa domácim hráčkam podarilo navýšiť vedenie, krásnou strelou z priameho kopu sa prezentovala nová belušská posila – Nikoleta Hološková 2-0. Na rozdiel triedy mohla upraviť Živčicová, ale jej strelu zastavila horná konštrukcia brány. V 36.minúte zabojovala o loptu v rohu ihriska Majtényiová a strelou z veľmi ťažkého uhla prekvapila Džuganovú 3-0.
Po zmene strán mohla znížiť stav Červeňáková, ale jej samostatný nájazd prekazila skvelým obranným zákrokom Hološková. V 64. minúte Hološková poslala na súperovu bránu zdanlivo neškodnú strelu, ale aktivita Svrčkovej zmiatla brankárku natoľko, že loptu musela loviť zo siete už po štvrtýkrát. O päť minút neskôr sa po druhej žltej zápas predčasne skončil pre Strednú a Michalovce dohrávali v desiatich. O konečnú podobu skóre 5-0 sa postarala striedajúca Mattová, ktorá si smolne do vlastnej brány usmernila Galkovej center. V oficiálnom zápise však figuruje ako autorka piateho domáceho gólu centrujúca Nina Galková. Nič to však nemení na tom, že sa Beluša po veľmi dobrom výkone môžete tešiť z prvého víťazstva v sezóne.