Beluša doma prehrala s Považskou Bystricou 1-3.

TJ Kovo Beluša 1-3 MŠK Považská Bystrica
    43. Simona Pružinská
    83. Simona Pružinská
Janeková - Rýdza (C), Chlebanová I., Chlebanová L., Pohorelcová, Šulíková, Kucharíková I., Gurínová, Zbínová, Štefancová, Múčková   Hozáková - Kapráliková, Drábiková (64. Lenčéšová), Mateášiková (C), Čupcová (45. Kyselová), Pružinská, Turiaková, Miháliková (45. Zboranová), Helebrandová, Hozáková
Hromádka, Kačička

Prvú veľkú šancu zápasu mala hosťujúca Pružinská, ale Janeková skvelým zákrokom držala bezgólové skóre. O minútu neskôr sa skóre predsa menilo, ale po akcii na opačnej strane ihriska. Pohorelcová prepustila loptu Kucharíkovej, ktorá krásnym technickým zakončením spoza 16-ky poslala Belušu do vedenia 1-0. Rýdza v snahe o odkop len zluftovala, ale Považská Bystrica ani po tejto chybe nevyrovnala. V 37.minúte L. Chlebanová neodpratala loptu z vlastnej 16-ky, čo využila na vyrovnanie Kapráliková 1-1. Rýdzej center z priameho kopu sa dostal až k I. Chelbanovej, ktorá strelou bez prípravy prestrelila Hozákovej bránu. Hostkám sa podarilo do polčasu otočiť vývoj, keď Pružinská po rohovom kope na krátko využila nepozornosť domácich hráčok a poslala Považskú Bystricu do vedenia 1-2. Úvod druhého dejstva patril súperovi, ktorý svoje šance nevyužil a Beluša sa začala dostávať do tlaku. Napriek veľkej snahe sa domácim hráčkam vyrovnať nepodarilo a po góle Pružinskej z 83.minúty už bolo jasné, že si Považská Bystrica z derby odnesie všetky tri body.