Beluša prehrala na domácom trávniku s Baníkom 0-2.

38. Kristína Zatlkajová
    83. Natália Andrea Pustajová
Kršáková – Chlebanová I., Šulíková, Chlebanová L., Živčicová, Gurínová (C), Rýdza, Žiačková, Šulíková, Veselá, Galková   Hanusová – Kleinová, Pustajová, Drexlerová (55. Štalníková), Majtényiová, Zatlkajová (C), Maurerová, Zábojníková, Tkáčiková, Vravková, Píšová
Cabaj

Ženy opäť trápi kvantita kádra a aj v druhom kole nemali k dispozícii žiadnu náhradníčku. Do útoku musela ísť aj náhradná brankárka Veronika Veselá a aby toho nebolo málo, v úvode zápasu sa zranila aj Zaťková. V prvom polčase boli lepšie hosťujúce hráčky. V domácej bráne chytala spoľahlivá Kršáková a šance Zatlkajovej, Zábojníkovej, Pustajovej a Majtényiovej vedúci gól zápasu nepriniesli. Skóre zápasu sa menilo až v 38.minúte, keď sa presnou prízemnou strelou presadila kapitánka Zatlkajová 0-1. V úvode druhého dejstva predviedla skvelý obranný zákrok Rýdza, ktorá na bránkovej čiare zneškodnila šancu Majtényiovou. Po zmene strán sa do šancí dostala aj domáca Beluša. Priamy kop Ivony Chelbanovej musela Hanusová boxovať a Galková v šanci bránu netrafila. Dobrú príležitosť mala aj Veselá, ale Hanusová v bráne držala čistý štít. Prievidza sa z tlaku otriasla a po góle Pustajovej z 83.minúty sa teší z víťazstva 2-0. Domáce hráčky aj v oklieštenej zostave predviedli proti kvalitnému súperovi sympatický futbal a rozhodne sa za predvedený výkon hanbiť nemusia.