Beluša sa teší z vysokého víťazstva 5-1.

TJ Kovo Beluša 5-1 FC ViON Zlaté Moravce - Vráble
72. Daniela Bučková
81. Dominika Živčicová
Kršáková – Chlebanová I. (78. Janeková), Šulíková K., Chlebanová L., Živčicová, Gurínová (C), Rýdza, Čviriková (46. Svrčková), Petričková (78. Kucharíková I.), Pieťková (65. Bučková), Juríková   Diazová – Anteková, Minárová (73. Sandanusová), Palicová (C), Melišková (78. Sarková), Boboková, Pivarčiová, Palkechová, Šútorová (82. Kmotríková), Šimalová, Trubianska
Fúrik, Ďurčo

Ženy mali proti Zlatým Moravciam skvelý vstup. Beluša bola za svoju aktivitu odmenená dvomi gólmi, ktoré padli po strelách sesterníc Chlebanových. V 16.minúte sa presadila Ivona a o 6 minút neskôr Lucia. Domáce hráčky korunovali vydarený prvý polčas gólom do šatne z 45.minúty. Z pravej strany našiel center L. Chlebanovej v pokutovom území Živčicovú, ktorá zvýšila na rozdiel triedy 3-0.
Po zmene strán sa obraz hry výrazne nezmenil a domáca Beluša pokračovala vo veľmi dobrom výkone. Vionu sa podarilo znížiť na 3-1 zásluhou Palicovej, ale po góloch Bučkovej a Živčicovej sa tešia z hladkého víťazstva v pomere 5-1 domáce futbalistky.