Guťan – Turnai, Szép (C), Flídr, Pacalaj, Solčiansky (82. Lackó), Švirik (75. Peseky), Dávid, Chmelo, Pánik, Vanya (69. Bojda)

Vangel - Novisedlák (C), Schiszler, Jánošík, Janček, Hrenák, Gašpar (82. Čačko), Cisár, Ďuriš (71. Bielik), Mišutka (85. Oravec), Gorelka (87. Bičan)

Rozhodcovia: Krivošík P., Poruban, Krivošík S.
Delegát: Košík

Beluša mohla otvoriť skóre už v prvej minúte, keď sa do úniku dostal Cisár, ale jeho strela skončila len na bočnej sieti. Na druhej strane sa domáci dožadovali vylúčenia pre Vangela. Ten skvelým zákrokom na hranici 16-ky zmaril domácu príležitosť. Domáci hráči žiadali vylúčenie za hru rukou mimo pokutového územia, rozhodca bol však blízko a nariadil len rohový kop. Po Mišutkovej prihrávke Ďuriš zakončoval nad a o 5 minút neskôr ten istý hráč v dobrej pozícii hlavičkou minul bránu. Hrenákov pokus brankára zaskočiť nemohol a Švirikovu strelu zblokovala obrana na roh.
Do druhého dejstva vstúpili lepšie domáci futbalisti. Šance si postupne vytvorili Szép, Švirik, Pánik a Chemlo, ale Vangel v bráne držal čistý štít. Na úvodný gól zápasu sa čakalo až do 70.minúty. Gorelka poslal kolmicou do rýchleho protiútoku Mišutku, jeho následná prihrávka sa od domáceho obrancu odrazila k osamotenému Cisárovi, ktorý presnou strelou do šibenice poslal Belušu do vedenia 0-1. O pár minút neskôr mohlo byť 0-2, Mišutka hľadal pred bránou striedajúceho Bielika, ten však v sľubnej príležitosti loptu do brány usmerniť nedokázal. Kalná sa nadýchla k náporu v 90.minúte. Ten však Beluša s vypätím všetkých síl a najmä zásluhou Vangela ustála a teší už z piatej výhry v rade.