Góly: 8. Hrnčík Maroš, 28. Jurga Igor - 33. Tulpík Juraj (pen.)

Žlté karty: 32. Vavrík Pavol - 76. Lobík Martin, 83. Tuhársky Ján

Zostava Beluše: Ciesar - Strapko, Gažo P., Vavrík Pav., Jurga - Hrnčík, Vavrík Pet. (87. Hrubo), Cíbik (52. Sviečka B.),  Novisedlák, Makas (56. Ondrašík) - Pšenák

Zostava Chocholnej: Drgo - Gvizd, Cingel J., Cingel N., Tuhársky, Adamčí, Lobík, Tulpík (63. Lukša), Michalec, Sabadka, Smolík (84. Bečár)

Rozhodcovia: Barcík, Titurus, Farkaš

Delegát: Peťovský

Zostrih zápasu:

V porovnaní s minulotýždňovým vysoko kvalitným duelom proti lídrovi videli diváci v Beluši biedny futbal. Veľmi tomu napomohla deštruktívna taktika hostí, ktorí prišli s výslovne defenzívnou taktikou.

Už v 8. minúte si ale po peknom prenesení hry vymenil Hrnčík loptu s Novisedlákom a otvoril skóre stretnutia. Tulpík strieľal tesne vedľa, po obliehaní svätyne hostí sa v 28. minúte dostala lopta z rohového kopu až k Jurgovi, ktorý ju zasunul do siete na 2-0. V 33. minúte hasil Pav. Vavrík svoju chybu záchrannou brzdou v pokutovom území a Tulpík nemal problém znížiť z bieleho bodu. Pšenákov pokus kryl Drgo, ktorý si takisto poradil aj s Jurgovou hlavičkou.

Po zmene strán osamotený Pet. Vavrík pred bránou súpera zaváhal a namieril loptu vedľa, Ondrašíkov tečovaný pokus bol vytesnený gólmanom a odrazenú loptu po rohovom kope namieril P. Gažo do Drga, ktorému lopta (ako už niekoľko krát predtým) vypadla, no Hrnčík ani Strapko ju do brány neupratali. Hrnčíkov zblokovaný pokus zo 68. minúty namieril B. Sviečka z voleja do žrde, Drgov zmätok nevyužil Hrnčík, ktorý z otočky minul prázdnu bránu.

Po priamom kope Beluše zachraňoval v závere Gvizd na bránkovej čiare, a hoci sa Beluša mohla strachovať o víťazstvo, nakoniec získala všetky body a minimálne do nedeľného zápasu Šimonovian s Bánovcami sa usadila na 1. mieste.