89. Marek Binka
73. Andrej Bulejčík žlté 51. Nicolas Neubauer
Bajza P. - Medvedík, Binka (C), Hrubo, Bulejčík, Šebík, Hromka (60. Hlúbik), Mušák, Bielik, Hanidžiar, Pilát   Ábel - Neubauer, Fruňo, Gajdoš, Rybár, Kalina, Ňaňo (C),. Žaťko, Šubjak, Báleš, Gábriš
Murín, Bečka

Vo forme hrajúcich dorastencov čakal domáci súboj s Bošanmi. Kedže kvantita nášho kádra je žalostná, tak do duelu museli zasiahnuť aj hráči, ktorých trápilo prechladnutie. Skóre zápasu otvoril peknou strelou pod brvno Hrubo a Beluša v 10.minúte viedla 1-0. Nebojácne Bošany v krátkosti odpovedali tečovanou strelou Báleša 1-1. Rýchle vyrovnanie domácim vietor z plachiet nezobralo a po strele Bielika dorast viedol v polovici prvého polčasu 2-1. Pred prestávkou ešte využil zlé postavenie Ábela Pilát, keď strelou spoza pokutového územia uzavrel prvé dejstvo gólom na 3-1.

Hanidžiar z rohového kopu našiel osamoteného Binku, ktorý hlavou poľahky skóroval. O päť minút neskôr sa skóre menilo opäť, keď sa do listiny strelcov pripísal opäť najlepší belušský strelec - Miloš Pilát. V 70.minúte po nariadenej penalte Bielik upravoval na 6-1 a na druhej strane po rohu korigoval Šubjak. Záverečnú bodku za vysokým víťazstvom pridal jeden z najlepších hráčov zápasu - Binka, ktorý gólom na konečných 7-2 zakončil svoju zápasovú bilanciu 2góly + 2asistencie.