Víkendový sumár | 10. | jeseň | 2015/16

Aký bol desiaty víkend jesennej časti sezóny 2015/16?

Na jednu stranu môže bilancia 1 výhra, 1 remíza, 3 prehry znieť nevábne, napriek tomu môžeme uplynulý víkend označiť za pozitívny hneď z niekoľkých hľadísk. Každému nášmu tímu sa podarilo skórovať, všetky celky hrali vonku, čiže v tabuľke pravdy získala Beluša dokopy +4 body a muži naďalej ostávajú v čele súťaže IV. ligy.

Mladší žiaci
KANIANKA 7-1 BELUŠA (5-0)
-gól: Vyhnička Tomáš

Mladší žiaci podľahli favorizovanej Kanianke, o čom rozhodol jednostranný 1. polčas stretnutia. Beluša tak klesla na 10. miesto tabuľky. Na chvoste sú naďalej bez bodu Nováky, ktoré dostali v Pravne deviatku, o vysoké víťazstvá sa postarali na ihriskách súpera Nové Mesto (0-13) a Bánovce (1-9).

Starší žiaci
KANIANKA 1-1 BELUŠA (1-1)
-gól: Masár Martin

Starší žiaci viedli v Kanianke len 2 minúty. Odniesli si nakoniec aj tak cenný bod za remízu a naďalej im patrí 11. priečka tabuľky Gólmi sa v tomto kole nešetrilo, poltucet nasúkali svojim súperom Ilava, Bánovce, aj Nové Mesto. Nemšová vedie súťaž bez straty bodu.

Ženy
BÁNOVCE nad BEBRAVOU 4-1 BELUŠA (3-0)
-gól: Vraníková Erika

Ženy neuspeli v Bánovciach a po 3-gólovom 1. polčase nakoniec prehrali 1-4. Poradie tabuľky sa nezmenilo, navýšili/zmenšili sa len rozostupy. Bziny naložili 9 gólov Dubnici, nezdolaný líder z Trenčína remizoval v Topoľčanoch.

Dorast
KÚTY 2-1 BELUŠA (1-0)
-gól: Hrubo Martin

Dorastenci odohrali podľa predpokladov vyrovnaný duel v Kútoch, ktorý rozhodol jediný gól - ten ale skórovali domáci hráči. Beluša ostáva na 8. mieste tabuľky na dostrel od svojho najbližšieho súpera z Kostolian. Lídrovi z Rovní sa konečne podarilo zvíťaziť a poslať tak Bošany na poslednú priečku. Najbližší prenasledovatelia sklárov, Rudno a Borčice, si navzájom body podelili.

Muži
ŠIMONOVANY 0-1 BELUŠA (0-0)
-gól:  Gažo Peter

Muži sa postarali o skvelý úspech - v súboji 2. s 1. tímom tabuľky zvíťazili na pôde Šimonovian. Bolo to vôbec 1. víťazstvo nášho áčka na tomto ihrisku. Rebríček sa podľa očakávaní začal mierne trhať a nahustené čelo trochu zredlo. Kanianka získala vďaka kontumácii zápasu v Bohuniciach ďalšie 3 body do tabuľky, naďalej je však posledná.