V zápase žien sa zrodil nerozhodný výsledok

1. Dominika Živčicová

8. Lenka Murinová
Kršáková - Juríková (66. Kalusová), Porubanová (C), Živčicová, Vraníková, Šulíková, Vraníková, Tomčanyová (63. Hantáková), Saganová, Svrčková, Chlebanová    Gogoláková - Mastráková, Brúniková (C), Vajdiarová, Maslová, Lacová, Murinová, Durajová, Múdra, Kuhejdová
Černej

Ženy OŠK Bziny prišli na zápas len s desiatimi hráčkami a keď sme už v prvej minúte využili brejk Dominiky Živčicovej na otvorenie skóre, mysleli sme si, že konečne Bziny v tomto ročníku porazíme. Opak bol však pravdou, Bziny ešte do polčasu vyrovnali a v druhej časti mali mierne navrch. Šance boli na oboch stranách, no gól už nepadol. V takom takmer letnom počasí musíme vysloviť obdiv obom kolektívom, no hlavne hosťujúcim dievčatám, že vydržali hrať vo vysokom nasadení bez možnosti stiedania aj napriek horúčave.

Žiačky:

Veľmi dobrý výkon previedli žiačky, ktoré s obrovským favoritom hrali do polčasu bez gólov. Po zmene strán síce dostali tri góly, ale aj tak sme čakali väčší prídel. Zaujímavosťou zápasu bola situácia pri treťom góle, ktorý dali hosťujúce hráčky priamo s rozhodcovskej lopty, keď naše žiačky čakali vrátenie lopty. Ako ospravedlnenie tréner hostí nariadli svojim hráčkam aby pustili naše hráčky až do brány a streliť tak gól na 1:3.