Ciesar – Janček, Jánošík, Schiszler, Gašpar – Holíček – Mišutka (79. Siska), Cisár (79. Matejka), Ďuriš (67. Bartoš), Gáborík (67. Derka) – Hrenák

Kamenár – Tumma, Anthony, Twardzik – Čurma (62. Bukata), Procházka, Vlasko, Trajkovski (46. Mikovič) – Iván (46. Grič), Boateng (46. Ristovski), Yusuf (74. Olejník)

Rozhodcovia: Ježík, Košecký, Kuba
Delegát: Hodoško
Diváci
988

V prvom polčase domáca Beluša predviedla výborne taktický, organizovaný výkon. Spartak mal síce územnú prevahu, ale do žiadnej vyloženej šance sa nedostal. Cez prestávku tak ukazovateľ skóre signalizoval nádejný stav pre domácich – 0:0.
Po zmene strán tréner hostí nechcel dopustiť v Beluši žiadne prekvapenie a poslal do hry rovno trojicu čerstvých hráčov – Ristovski, Grič a Mikovič. A práve tento moment sa po konečnom hvizde považoval za kľúčový. Akcia striedajúcich hráčov priniesla vedúci gól stretnutia v 53. minúte. Mikovič presným centrom našiel nekrytého Ristovkeho a ten hlavou otvoril skóre 0-1. Keď sa v 71. minúte trafil ľavačkou od tyčky na 0-2 Prochádzka, zdalo sa byť rozhodnuté. O konečnú podobu skóre sa postaral v 81. minúte po Mikovičovom centri hlavičkou opäť Ristovski 0-3. Beluša bojovala statočne a proti veľkému favoritovi rozhodne nesklamala. Ocenil to aj zaplnený štadión, ktorý hráčov do kabín vyprevádzal veľkým potleskom.