Beluša sa teší z víťazstva 2-1 nad druhým celkom súťaže.

47. Tomáš Vyhnička žlté

Méres – Bednár, Mušák (C), Mutala, Ciesar, Hrubo, Ambrož, patka, Marejka, Šebík (56. Bednárik), Vyhnička

Rišňovský (C) – Szitás, Križan, Kilár, Csoka, Sulci, Ollé, Varga, Mánya, Szócs, Szekeres (67. Halasi)

Oselský, Pavlačková, Judiny

Prvú zmenu skóre priniesla 20.minúta, keď po faule na Marejku premenil pokutový kop Mušák 1-0. Na 2-0 mohol zvýšiť po skvelej Marejkovej prihrávke Šebík, ale svoj pokus namieril len do obrancu. Po zmene strán mohli hostia vyrovnať po priamom kope, ale lopta tesne minula ľavú žrď Méresovej brány. V 58.minúte sa v 16-ke dostal k lopte Hrubo, oklamal pred sebou stojaceho obrancu a presnou strelou k žrdi zvýšil na 2-0. Po faule Bednára nasledoval pokutový kop aj pre Štúrovo. Loptu si na biely bod postavil Varga a gólom na 2-1 vrátil Štúrovo späť do zápasu. Záverečnú štvrťhodinu rozkúskovalo ošetrovanie po nepríjemnom hlavičkovom súboji. Beluša záver zápasu ustála a teší sa z cenného víťazstva nad druhým celkom súťaže.