Karty
  žlté 71. Štefan Fojtík
Lukáčik – Varga, Lilia (46. Buranský), Zeleňák, Michalčík (46. Ondrovčák), Dokupil (46. Hanakovič), Slobodník, Földeši, Sitár, Hádek, Benc (C)   Fojtík – Bednár, Hrubo, Novosad, Patka, Daubner, Marejka, Mutala, Ciesar, Ambrož, Mušák (C)
Drobec, Kováč, Kiš

Beluša sa ujala vedenia v 11.minúte, keď sa dostal k odrazenej lopte Hrubo a pohotovou strelou pod brvno rozvlnil sieť 0-1. O šesť minút neskôr už bolo 0-2, keď sa po Mušákovej prihrávke presadil strelou z voleja Marejka. Beluša bola neskutočne efektívna a v 20.minúte ukazovateľ skóre signalizoval štvorgólové vedenie hostí. V rozpätí dvoch minút sa do listiny strelcov dvakrát zapísal Dominik Novosad. Nitra si za stavu 0-4 vytvorila niekoľko sľubných príležitostí, ale Földešiho šance zníženie nepriniesli. Skvelý polčas korunoval zavŕšením hetriku Hrubo, ktorý navýšil belušské vedenie do podoby tenisového „kanára“ 0-6.
Po zmene strán boli aktívnejší domáci futbalisti. V 58.minúte znížil na 1-6 Ondrovčák. V 72.minúte Fojtík fauloval jedného z domácich hráčov a Földeši z bieleho bodu upravil na 2-6. O konečnú bodku za vydareným stretnutím sa postaral Hrubo, ktorý po nezištnej Marejkovej prihrávke pečatil víťazstvo 2-7 gólom do prázdnej brány.