75. Adam Kučmín žlté 67. Ján Čechvala
  červené 67. Ján Čechvala
Fojtík - Mušák (C), Bednár, Ciesar (74. Gavlak), Mutala, Sehnoutek, Daubner, Kučmín, Hrubo, Štefún (57. Drga), Ambrož   Kišac - Joštic (66. Puchý), Círa, Murárik, Hanic, Lukáč, Čechvala, Gablovský (78. Vojčiniak), Herák, Vakoš, Ugroczi
Černej, Klabník, Hrenák

Prvý gól zápasu prišiel v 10.minúte, keď Sehnoutek vystrelil ľavačkou a lopta sa od tyčky odrazila za Kišacov chrbát 1-0. V 24.minúte po ruke Mušáka v pokutovom území mohli Častkovce vyrovnať z penalty. Loptu si na biely bod prekvapivo postavil brankár Kišac a bolo vyrovnané 1-1. Beluša bola za svoju aktivitu odmenená v 38.minúte. Daubner peknou prihrávkou vysunul Hruba do samostatného nájazdu, ktorý sa po strele povedľa brankára skončil gólom na 2-1.
V druhom polčase pokračovala prevaha domácich futbalistov. Ambrož po zmätku v defenzíve hostí usmernil center do siete 3-1. V 67.minúte sa zápas predčasne skončil pre hosťujúceho Čechvalu, ktorý si po žltej karte nepostrážil svoje emócie a bol vylúčený. Po peknej kombinácií medzi Hrubom a Sehnoutkom zvýšil na 4-1 gólom do prázdnej brány Daubner. V 83.minúte Ambrož pekne vysunul striedajúceho Gavlaka, ktorý ľavačkou zvýšil už na 5-1. O štyri minúty neskôr vytvoril opäť Ambrož gólovú prihrávku, keď prihral Hrubovi na šiesty gól domáceho tímu. Hostia mohli skorigovať stav, ale pekná strela z diaľky pristála len na brvne. O konečnú bodku za stretnutím sa postaral Ambrož, ktorý potrestal stratu brankára a strelou z diaľky do prázdnej brány spečatil domáce víťazstvo 7-1. Gól bol nakoniec pripísaný ako vlastný, pretože Círa v snahe o zabránenie gólu bol posledný, ktorý sa lopty dotkol.