Beluša v domácom prostredí porazila Sereď 3-1.

69. Filip Bednár   28. Lukáš Brodanský
90. Martin Hrubo
Fojtík - Bednár, Mušák (C), Kusovský, Mutala, Novosad (86. Gavlak), Ciesar, Štefún, Patka (84. Kučmín), Daubner, Hrubo   Klačanský - Terneny, Tkáč, Bohunický, Henček (C), Sklenár, Hipp L., Hipp D., Zuzkovič, Gavalec, Brodanský
Miakiš, Janček, Klabník

Beluša mohla otvoriť skóre stretnutia v 23.minúte, ale Hrubo svoj samostatný nájazd na Paulena nevyužil. Na druhej strane skvelým obranným zákrokom hasil nebezpečenstvo Mušák. V 35.minúte boli blízko ku gólu domáci futbalisti, ale Patkov pokus zastavila spojnica. V 40.minúte hostia zahrali v 16-ke rukou, čo rozhodca postrehol a nariadil pokutový kop. Loptu si na biely bod postavil Daubner a s prehľadom poslal Belušu do vedenia 1-0. Do polčasu mohli domáci viesť 2-0, ale Kusovského gólovú hlavičku odvrátil na bránkovej čiare stojaci obranca.
Po zmene strán Beluša kontrolovala hru a súpera do vyložených príležitostí nepúšťala. V záverečnej 10-minútovke Beluša pridala ďalšieho dva góly, čím rozhodla o osude zápasu. O konečnú bodku za stretnutím sa postaral Gavalec, ktorý čestným gólom skorigoval na konečných 3-1.