Beluša sa teší z výhry 3-2 nad prvým Partizánskym.

žlté 53. Matúš Košik

Méres – Bednár, Hrubo, Novosad, Patka (67. Šebík), Mutala, Ciesar, Ambrož, Mušák (C), Drga, Štefún

Hostačný – Baláž, Krčmarik, Dulík, Hrčka, Ondruška (60. Beňuška), Olach (C), Mano, Košik (80. Ladický), Šiko, Papranec

Oselský, Judiny, Pavlačková

Už v úvode sa hral obojstranne rýchly futbal. Patka dostal loptu za Hostačného chrbát, ale domácu radosť prekazil ofsajdový verdikt postranného rozhodcu. Na druhej strane hostia tiež skórovali, ale gól opäť neplatil pre ofsajd. Prvý regulérny gól padol v 30.minúte, keď sa po Novosadovej prihrávke presadil krásnou strelou do šibenice Štefún 1-0. V 44.minúte už ukazovateľ skóre signalizoval domáce vedenie 2-0, po Ambrožovej strele sa do listiny strelcov zapísal z dorážky Patka. Partizánskemu sa ešte do prestávky podarilo znížiť. V poslednej minúte prvého dejstva sa hlavičkou presadil Papranec 2-1.
V úvode druhého polčasu mohli hostia vyrovnať, ale Méresovi v bráne pomohlo brvno. V 53.minúte sa Mušákov center dostal až k Hrubovi, ktorý svojim desiatim gólom v sezóne zvýšil na 3-1. Líder súťaže zvýšil aktivitu a po zásluhe bol odmenený kontaktným gólom na 3-2, ktorý strelil v 68.minúte Olach. V závere sa hostia snažila o vyrovnanie, ale pozorný Méres podržal domáci tím. Beluša umnou hrou rozkúzkovala poslednú štvrťhodinu a pripisuje si veľmi cenný skalp prvého mužstva súťaže.