Beluša prehrala na domácom trávniku s Púchovom 0-1.

Vangel – Novisedlák (C), Schiszler (86. Bičan), Jánošík, Janček, Hrenák, Gašpar (79. Bielik), Cisár, Ďuriš (66. Levai), Mišutka, Gorelka

Pilný P. – Riška (C), Michlík (90. Kvaššay), Krčula (88. Ozimný), Kopiš (59. Tlacháč), Šulek, Pilát, Martinko (90. Haviar), Pilný D., Vanák, Martinček

Rozhodcovia: Santa, Krivošík M., Fodor
Delegát: Bachratý

Atraktívne oblastné a tabuľkové derby začalo opatrne. Šancu Hrenáka zmaril ofsajdový verdikt postranného rozhodcu a na druhej strane Martinko na nepríjemný center nedočiahol. Hrenákov tečovaný pokus tesne minul hosťujúcu bránu a Pilný z dobrej pozície prestrelil. Hlavičkové zakončenie Pilného Vangel kryl a Cisárov projektil vyrážal brankár Pilný. V 40.minúte došlo k spornej situácii, keď sa domáci dožadovali vylúčenia pre hosťujúceho Martinčeka. Ten zastavil v nájazde unikajúceho Gašpara, ale hlavný arbiter Santa nechal hru pokračovať.
Po zmene strán sa mohla Beluša ujať vedenia v 54.minúte. Hrenák skvelou prihrávkou našiel Cisára, ten však v dobrej pozícii bránu prestrelil. O štyri minúty neskôr sa dostal do šance Krčula a presnou strelou k žrdi poslal Púchov do vedenia 0-1. Domáci hráči prevzali iniciatívu, ale sériu štandardných situácií na gól pretaviť nedokázali. Gorelkovu hlavičku brankár vyrazil na roh a Krčulov volej mieril vedľa. Najväčšiu šancu na vyrovnanie mal v nadstavenom čase Gorelka, ale na konci peknej kombinácie loptu do siete neusmernil. Šláger kola pred početnou diváckou kulisou rozhodol jediný gól, vďaka ktorému sa druhý Púchov bodovo dotiahol na vedúcu Belušu.