Vangel – Jánošík, Schiszler, Janček, Beňo, Holíček, Cisár (86. Siska), Gašpar (75. Ďuriš), Gáborík, Derka (55. Mišutka), Hrenák (C)

Kuciak – Vala, Kucharčík, Petruš, Mravec, Častulin, Gamboš (89. Hundák), Boris, Zuziak (83. Dávidík), Slávik (63. Gajdošík), Demjan (C)

Rozhodcovia: Sedlár, Žákech, Soboňa
Delegát: Peťovský
Diváci
300

Šláger jesene začal opatrne a ani jedno z mužstiev sa nechcelo dopustiť chyby. V zápase diváci videli len minimum gólových príležitostí. V 33. minúte jednu z nich využil Demjan, ktorý sa presadil hlavičkou po štandardnej situácií 0-1. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil. Beluša bola aktívnejšia a snažila sa vyrovnať, no defenzíva lídra súťaže bola pozorná. V Beluši sa nehral divácky okulahodiaci futbal, ale taktický duel dvoch najlepších celkov tretej ligy. Domáci hráči bojovali, no na skvelú organizáciu hry súpera to nestačilo. Považská Bystrica vôbec ako prvá dokázala v Beluši zvíťaziť a je istým jesenným majstrom súťaže.