Beluša vďaka hetriku Mateja Mušáka zdolala Galantu 3-1.

žlté 56. Róbert Repa
    86. Dávid Ozsváth
Fojtík - Šebík, Kučmín, Hrubo (30. Gavlak - 80. Turza), Štefún, Mušák, Drga, Ciesar, Ambrož, Daubner, Mutala   Németh - Bajcsi (71. Šipkovský), Repa, Ozsváth, Cződör G., Rajt, Laššú, Borisek (76. Karas Pa.), Karas Pe., Cződör A.(C), Alexovič
Poruban, Klabník, Hrenák

Galanta začala veľkým náporom, ale skvelý Fojtík podržal domáci celok. Beluša strelila premiérový gól v tretej lige po rohovom kope, na ktorý si najlepšie vyskočil Mušák a poslal domácich do vedenia 1-0. Galanta naďalej hrýzla, ale Fojtík v bráne mal svoj deň. V 30.minúte sa predčasne zápas skončil pre Hruba, ktorý po hlavičkovom súboji skončil s rozbitou hlavou. O štyri minúty neskôr mala Beluša výhodou pokutového kopu po faule na Mušáka. Loptu si na biely bod postavil práve faulovaný Mušák a s prehľadom zvýšil na polčasových 2-0.
Vstup do druhého dejstva našim nevyšiel, keď v 48.minúte potrestal nedorozumenie v našej defenzíve Repa 2-1. Galanta mala šance aj na vyrovnanie, ale Beluša držala jednogólové vedenie. Daubnerova krásna strela z priameho kopu skončila na brvne a z následnej dorážky na 2-krát skompletizoval hetrik Mušák 3-1. Od tohto momentu sa zápas len dohrával a Beluša si pripisuje hneď v prvom zápase v tretej lige plný bodový zápis.