Starší žiaci doma porazili Iskru Nováky v pomere 5-3.

45. Sehnoutek Patrik
56. Belobrad Adrián
Martinisko - Belobrad, Fojtík, Bartoš, Malovec, Masár, P. Sehnoutek, D. Sehnoutek, Kucharíková, Kučera, Slávik    Šnirc (36. Fábry) - Biely, Bizub, Gabriel, Baránek, Fergel (62. Jelínek), Uhliar, Pavkeje (36. Kohút), Hrdý, Záhorský, Tarnóczy (56. Hurtiš)
Kováčik, Pavlačková

Beluša bez náhradníkov na striedačku vstúpila do zápasu veľmi dobre. Dva góle bratov Sehnoutkovcov poslali starších žiakov do dvojgólového vedenia. Z neho sa, ale domáci dlho netešili o minútu za Iskru znižoval Pavkeje na 2-1. Na polačasových 3-1 uzavrel v 33.minúte dvojgólový strelec - Daniel Sehnoutek.

Druhé dejstvo gólom otvoril opäť Sehnoutek, tentokrát starší brat Patrik 4-1. Nováky odpovedali Záhorským, ktorý prekonal Martiniska gólom na 4-2. V 56. minúte pridal poistku Belobrad.To však nebol posledný gól, ktorí mohli diváci v Beluši vidieť, v poslednej minúte zmiernil prehru hostí Adam Baránek. Starší žiaci si pripisujú prvé body v novej sezóne a to hneď tri.