Pozývame Vás na nedeľný regionálny turnaj žiačok.
Futbalový klub TJ Kovo Beluša poriada v nedeľu 10.01.2016 regionálny turnaj žiačok, ktorý sa bude konať v Púchove.
Na turnaji sa v nedeľu predstavia tieto celky: MŠK Trenčianske Teplice, FC Horná Nitra, MŠK Považská Bystrica, AS Trenčín, MFK Dubnica nad Váhom, Spartak Myjava, TJ Kopčany a samozrejme "domáci" celok z Beluše. Z ôsmich tímov sa kvalifikujú ďalej len štyri najlepšie umiestnené, a tie postúpia do ďalšieho kola, ktoré sa uskutoční 21.01.2016 v Myjave. Tie najlepšie výbery z regionálnych kôl si zmerajú sily vo finálovom kole 6.- 7.2.2016 v Púchove.
Program zápasov Beluše:
Beluša - MFK Dubnica nad Váhom (9:30 hod.)
Beluša - Spartak Myjava (10:30 hod.)
FC Horná Nitra - Beluša (11:15 hod.)
Beluša - MŠK Trenčianske Teplice (12:30 hod.)
AS Trenčín - Beluša (13:15 hod.)
MŠK Považská Bystrica - Beluša (14:15 hod.)
Beluša - Kopčany (15:00 hod.)
pozn. dlžka zápasu 12 minút
Rozlosovanie turnaja nájdete tu.
Propozície ZSFZ/SFZ žiačok nájdte tu.
Foto je len ilustračné.
Miňo Hrubo, 5.1.2016
# | Mužstvo | V | R | P | Skóre | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pov. Bystrica | 23 | 4 | 2 | 73:21 | 73 |
2. | Myjava | 24 | 4 | 4 | 57:22 | 67 |
3. | Beluša | 18 | 6 | 5 | 50:24 | 60 |
4. | Šaľa | 15 | 4 | 10 | 59:32 | 49 |
5. | Malženice | 13 | 8 | 8 | 52:36 | 47 |
6. | Kalná nad H. | 12 | 9 | 7 | 39:38 | 45 |
7. | Galanta | 12 | 7 | 10 | 45:39 | 43 |
8. | N. Mesto n.V | 11 | 6 | 12 | 39:33 | 39 |
9. | V. Ludince | 11 | 5 | 13 | 43:44 | 38 |
10. | Častkovce | 10 | 7 | 12 | 46:37 | 37 |
11. | N. Zámky | 11 | 4 | 14 | 37:47 | 37 |
12. | Marcelová | 9 | 9 | 11 | 32:29 | 36 |
13. | Imeľ | 9 | 8 | 12 | 33:44 | 35 |
14. | Led. Rovne | 8 | 4 | 17 | 21:41 | 28 |
15. | Z. Moravce B | 7 | 5 | 17 | 32:70 | 26 |
16. | Nitra | 8 | 1 | 19 | 39:59 | 25 |
17. | Partizánske | 5 | 7 | 17 | 30:61 | 22 |
18. | Levice | 4 | 8 | 17 | 23:73 | 20 |
1. | Roman Holíček | 8 |
2. | Michal Hrenák | 7 |
Adam Gáborík | 7 | |
4. | Adam Cisár | 5 |
5. | Sebastián Derka | 4 |
Marek Gajdošík | 4 | |
Peter Jánošík | 4 | |
8. | Branislav Ďuriš | 3 |
9. | Roman Gašpar | 2 |
Patrik Schiszler | 2 | |
vlastný | 2 | |
12. | Peter Mišutka | 1 |
Adam Kukučka | 1 |