Pozvánka | 2 | jar | 2018/19

Pozývame vás na druhé kolo jarnej časti 2018/19!

V druhom jarnom kole mužov čakajú Vráble. Dorastenci sa na umelej tráve v Dubnici stretnú s Levicami.

FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B - TJ Kovo Beluša
10. | 4 | 7 | 5 | 21:23 | 19 | 6. | 8 | 3 | 4 | 24:14 | 27
17. kolo | 17.03.2019
nedeľa | 15:00
Muži   štadión FK Spartak Vráble

Pred zápasom: Vytrvalý dážď počas celej nedele nám nedovolil odohrať prvý jarný zápas na domácom trávniku. Aj keď hostia pricestovali, obe mužstvá spolu s rozhodcami a delegátom stretnutia sa zhodli, že hrať na takomto teréne by bolo nebezpečné a neregulárne. Po vzájomnej dohode by sa mal tento zápas odohrať 1. mája 2019, musí to však ešte schváliť ŠTK. V nedeľu cestujeme na zápas do Vrábľov, kde sa stretneme s béčkom Zlatých Moraviec. Tí svoj zápas v Lednických Rovniach odohrali a za remízu 1:1 si s domácimi body podelili. Tí po pokutovom kope viedli 1:0, no hostia o deväť minút vyrovnali. S Vionom Zlaté Moravce – Vráble B sme na jeseň doma zvíťazili 2:1, keď po polčasovej remíze 1:1 strhol na našu stranu víťazstvo svojim druhým zápasovým gólom Branislav Ďuriš. V minulom ročníku sme s týmto súperom na jeseň doma remizovali 3:3 a u nich na jar sme prehrali 1:0. Aj rok predtým sme doma remizovali 2:2 a vo Vrábľoch sme prehrali 3:1. Podarí sa nám poraziť tohto súpera aj druhý krát za sebou po jesennom úspešnom vystúpení ?

Pred zápasom:
SD: Štart do jarnej časti súťaže starším dorastencom nevyšiel a v Galante prehrali 4:1, keď už do prestávky prehrávali 3:1. Klesli tak na ôsmu priečku, keď ich v tabuľke preskočili Levice a aj Galanta. Už v sobotu odohrajú svoj domáci zápas na umelej tráve v Dubnici nad Váhom práve s Levicami. Tie doma porazili Šurany 3:1. Na jeseň naši chlapci v Leviciach zvíťazili 4:1 po dvoch góloch Petra Štefúna a jednom Nikolasa Kusovského a Leonarda Daubnera. Napravia si chuť víťazstvom nad týmto súperom aj na domácej pôde ?
MD: Aj mladší dorast v Galante prehral, no prvý polčas držal bezgólovú remízu. V druhom polčase po vlastnom góle inkasoval o tri minúty druhý gól a bolo rozhodnuté. Aj oni nastúpia na svoj prvý domáci zápas na jar na umelej tráve v Dubnici nad Váhom. V Leviciach na jeseň prehrali vysoko 7:0 a preto im majú čo vracať. Tie v minulom kole doma porazili vysoko 8:0 posledné Šurany a vyšplhali sa na druhé miesto tabuľky. Zaskočia mladší dorastenci favorita súťaže výborným výkonom a pripíšu si do tabuľky aspoň bod ?