Pozývame vás na trináste kolo jesennej časti 2019/20!

V trinástom víkende jesennej časti sa doma predstavia len ženy. Von pocestujú muži, dorast a žiaci.

15. | 2 | 4 | 5 | 11:25 | 10 | 7. | 4 | 4 | 3 | 15:11 | 16
12. kolo | 19.10.2019
sobota | 14:00
Muži   štadión Ladislava Gancznera (NZ)

Pred zápasom: V nervóznom a tvrdom zápase v ktorom rozhodca udelil až deväť žltých a dve červené karty sme porazili hráčov Malženíc 3:1 a pokračovali sme tak v domácich víťazstvách s týmto súperom. Malženice tak klesli na piate miesto, naopak my sme sa posunuli o dve priečky nahor na siedme miesto. Vylepšiť si postavenie budeme môcť už v sobotu v Nových Zámkoch, ktoré sú predposledné keď zvíťazili zatiaľ v dvoch stretnutiach, štyri zápasy skončili remízou a v piatich prípadoch odchádzali z ihriska porazení. V minulom ročníku toto mužstvo skončilo po odstúpení Trenčianskych Teplíc na poslednom pätnástom mieste. Aj nám sa s nimi darilo, doma sme vyhrali 7:0 po polčase 5:0 / Ľuboslav Levai 2, Peter Gažo, Adam Cisár, Timotej Janček, Michal Hrenák a Peter Mišutka/. V Nových zámkoch sme tiež vyhrali, ale 4:2, keď naše góly dávali Patrik Schiszler, Peter Jánošík, Matej Gorelka a Adam Cisár. V ročníku predtým sme naopak oba zápasy prehrali na nulu, doma 0:2 a vonku 0:1. V ročníku 2016/2017 sme doma vyhrali 2:0 a vonku sme remizovali 2:2. Potvrdíme úspešnejšiu bilanciu s týmto súperom a privezieme si z juhu Slovenska tri body ?

TJ Družstevník Nedožery - Brezany - TJ Kovo Beluša
6. | 5 | 1 | 5 | 29:30 | 16 | 12. | 3 | 1 | 7 | 14:36 | 10
sobota | 12:00
Dorast   štadión TJ Nedožery-Brezany

Pred zápasom: V zápase so Sláviou Trnava odohrali naši chlapci vyrovnanú partiu, no do kabín cez prestávku aj tak odchádzali s jednogólovým mankom. V druhom polčase sa už prejavili väčšie skúsenosti a hlavne výšková prevaha a lepší štart na loptu súpera. Naši dorastenci sa dočkali gólu až tesne pred koncom z priameho kopu Petra Štefúna, no v zápise však ako strelec gólu figuruje Adam Bednárik. Slávia Trnava sa tak prepracovala na štvrté miesto, naopak Beluša klesla na dvanáste miesto. V sobotu vycestujú naši chlapci k súperovi zo šiesteho miesta tabuľky ktorý má na konte päť výhier, jednu remízu a päť prehier. TJ Družstevník Horná Nitra Nedožery-Brezany v minulom kole prehrali na štadióne ŠK LR Crystal 2:3. S týmto súperom odohrali dva zápasy v ročníku 2017/2018, oba vyhrali, doma 10:0 a u súpera 1:0. Budú pokračovať v tomto trende a prinesú si od súpera tri body ?

TJ Kovo Beluša - FC TJ Oravský Podzámok
5. | 2 | 0 | 6 | 8:20 | 6 | 4. | 2 | 1 | 5 | 8:31 | 7
9. kolo | 19.10.2019
sobota | 10:00
Ženy   štadión TJ Kovo Beluša

Pred zápasom: Po dvoch víťazstvách sa aj zápas so Zlatými Moravcami – Vrábľami začal vyvíjať nádejne a po góle Niny Galkovej z 33. minúty sa hráčky Beluše ujali vedenia. V druhom polčase hosťujúce hráčky ihneď po obrátke vyrovnali a do konca zápasu sa im podarilo skórovať ešte dva krát. V sobotu predpoludním nastúpia ženy TJ KOVO Beluša opäť doma a ich súperkami budú hráčky Oravského Podzámku. Tie v sobotu prekvapujúco vysoko prehrali doma s posledným Štiavnikom 0:5, čím zdramatizovali súťaž. V tomto ročníku s našimi ženami odohrali len jeden zápas, v ktorom doma zvíťazili 2:0 po polčase 1:0. V minulom ročníku sa tieto dva celky nestretli. V ročníku 2017/2018 odohrali spolu štyri zápasy, v nich každý dvakrát doma vyhral, kde celkové skóre bolo v prospech Beluše 12:11. Ešte v ročníku 2016/2017 odohrali spolu dva zápasy, v nich Oravský Podzámok prehral doma 0:1, ale v Beluši zvíťazil 9:0. Využijú naše dievčatá horšiu momentálnu formu súperiek a po troch prehrách v rade im uštedria aj štvrtú a predbehnú ich tak v tabuľke ?

TJ Vápeč Horná Poruba - TJ Kovo Beluša
8. | 0 | 0 | 6 | 5:34 | 0 | 7. | 0 | 0 | 6 | 8:32 | 0
6. kolo - dohrávka | 18.10.2019
piatok | 16:00
Žiaci   štadión TJ Vápeč Horná Poruba

Pred zápasom: Mladší žiaci nastúpia na dohrávku v Hornej Porube v piatok 18.10.2019 o 16,00 hodine. O tomto zápase sme už písali pred dvoma týždňami, zmenilo sa len to, že žiaci Hornej Poruby v nedeľu prehrali s ŠK fan-club Púchov 0:10 a tak sa o poslednom mieste v tabuľke bude rozhodovať práve v tomto zápase. Našim na to, aby skončili pred nimi stačí remíza. Nebudú sa mladší žiaci spoliehať na remízu a získajú v poslednom jesennom zápase súťaže prvé tri body ?