Pozývame Vás na trináste kolo jarnej časti 2017/18!

V nasledujúcom víkende sa môžete tešiť na domáce vystúpenia mužov, dorastu a žiakov. Žiačky cestujú von a ženy majú voľný žreb.

14. | 10 | 8 | 13 | 48:52 | 38 | 16. | 6 | 4 | 21 | 29:67 | 22
32. kolo | 3.6.2018
nedeľa | 17:00
Muži   futbalový štadión TJ Kovo Beluša

Pred zápasom: Do Považskej Bystrice sme v zápase s Borčicami cestovali s cieľom vyhrať. Žiaľ skutočnosť bola iná a po nie veľmi dobrom výkone sme podľahli 2:1. Dostali sme sa tak na nebezpečné štrnáste miesto, keď všetky výsledky kola boli proti nám. Nezostáva nám nič iné, len zabojovať v posledných troch zápasoch sezóny a spoľahnúť sa len na svoje sily. Už v nedeľu podvečer to môžeme dokázať. Čaká nás súper len o dve miesta pod nami, no delí nás až šestnásť bodový rozdiel. Treba byť však ostražitý, pretože mužstvo z Hornej Nitry po prehrách na začiatku jari sa skonsolidovalo a v posledných zápasoch podáva veľmi dobré výkony, Veď pre dvomi týždňami vyhralo v Nemšovej a v minulom kole prehralo s Dubnicou nad Váhom doma len 1:0. Nám sa v poslednom kole jesene podarilo u nich vyhrať 3:2 /1:1/, keď o naše góly sa podelili Erik Novisedlák, Igor Jurga a Matej Gorelka. V minulom ročníku sme u nich tiež najskôr vyhrali 2:1, aby sme doma potom remizovali 1:1 To však bola úplné iná situácia, ako teraz. Už si nemôžeme dovoliť stratu bodov. Vrátime sa do pohody pred zápas s Dunajskou Stredou B a opäť na domácom trávniku zabodujeme naplno ?

- TJ Slovan Trenčianska Turná
1. | 19 | 1 | 3 | 95:22 | 58 | 11. | 8 | 2 | 13 | 60:79 | 26
24. kolo | 2.6.2018
sobota | 12:00
Dorast    futbalový štadión TJ Kovo Beluša

Pred zápasom: Obaja kandidáti na celkové víťazstvo v súťaži pokračujú v predpokladanom trende a tak sa asi o víťazovi rozhodne až o týždeň v Dolnej Súči. K získaniu trofeje si tam nemôžeme dovoliť prehrať viac ako o jeden gól. V Bošanoch sme hladko zvíťazili, no po vzájomnej potýčke s hráčom Bošian sme minimálne na jeden zápas prišli po červenej karte o Filipa Bednára. V sobotu na poludnie privítame u nás hráčov TJ Slovan Trenčianska Turná. Súper má 26 bodov a v minulom kole prekvapivo hladko doma porazil ŠK Vegum Dolné Vestenice 6:2. Na jar sme u nich veľmi hladko zvíťazili 8:0, keď po dvoch góloch strelili Adam Bielik, Miloš Pilát, Peter Štefún a po jednom Martin Hrubo a Matej Mušák. S týmto súperom sme sa stretli ešte v minulom ročníku, kde sme s vtedajším nováčikom vyhrali doma hladko 12:1 a vonku v odvete bez problémov 4:0. Zapíšeme si povinné víťazstvo, aby sme sa mohli v kľude pripravovať na zápas jari v Dolnej Súči ?

ŽIAČKY:

Zlaté Moravce - Beluša
Sobota / 2.6.2018 o 13:00 hod.

Žiačky svoj zápas jari zvládli tak na 50 percent. Stále sme najväčším kandidátom na celkové prvenstvo, no doma sme si nedokázali poradiť so silnou Považskou Bystricou. Do polčasu sme dokonca prehrávali a vyrovnať sa podarilo Daniele Bučkovej až v 46. minúte zápasu. Dve kolá pred koncom máme stále trojbodový náskok a je takmer nemožné, aby sme v oboch zápasoch stratili body, lebo len to by nám mohlo vziať konečné prvenstvo. V sobotu nastúpime v Zlatých Moravciach so súperom z posledného miesta tabuľky, ktorý má zatiaľ na konte okrem dvoch výhier ostatné prehry. Na jeseň sme ich doma hladko porazili 14:0, keď o góly sa podelili takmer všetky hráčky, ktoré v zápase nastúpili, Timea Jakubíková ich však strelila až šesť. Viacej vzájomných zápasov sme už s týmto súperom neodohrali. Nepodceníme súpera a pripíšeme si do tabuľky víťazstvo, po ktorom by sme už mohli oslavovať titul ?

- ŠK Dohňany
3. | 11 | 2 | 4 | 101:24 | 35 | 10. | 0 | 0 | 17 | 8:141 | 0
18. kolo | 2.6.2018
sobota | 10:00
Žiaci   futbalový štadión TJ Kovo Beluša

Pred zápasom: Po polčase sme v Košeci viedli, a na to, aby sme ešte mohli zabojovať o konečné druhé miesto sme potrebovali dať ešte aspoň jeden gól a žiaden nedostať. Po prestávke sme však naopak dva inkasovali a aj napriek šanciam sme už žiaden nedali. Skončíme teda tak ako aj v minulom ročníku na treťom mieste, no môžeme získať v tomto ročníku o tri body viac. V sobotu predpoludní privítame na našom trávniku posledné mužstvo tabuľky ŠK Dohňany, ktoré v doterajšom priebehu súťaže ešte nezískalo ani bod. Na jeseň sme u nich vyhrali 8:0, keď strelecky sa zaskvel Daniel Rybanský, autor piatich gólov a po jedno dali Matej Kačenka, Patrik Lamačka a Radovan Synák. S Dohňanmi sme gól nedostali ani v dvoch vzájomných zápasoch v minulom ročníku, keď sme si s nimi poradili po výsledkoch 6:0 vonku a 8:0 doma. Rozlúčime sa so sezónou pekným víťazstvom a vysokou výhrou ?