87. Jana Pistová
89. Natália Illášová
Haringová - Komová, Jánošová, Helbichová, Masaryková, Szalayová, Bobocká (C), Urbanová, Illášová, Kuklová (70. Naňová), Pistová    Janeková - Chlebanová (C), Chlebanová (18. Bučková), Pohorelcová N., Šulíková, Zbínová, Múčková, Kucharíková, Štefancová, Blahová, Pohorelcová T.
Soboňa, Zachara

Beluša vycestovala na zápas 15.kola druhej ligy žien len s jednou náhradníčkou. Treba povedať aj to, že do zápasu museli zasiahnuť až tri hráčky s ročníkom narodenia 2003. Úvod stretnutia našim ženám absolútne nevyšiel, keď už v 15.minúte prehrávali s domácim MFK rozdielom triedy 3-0. Aby toho nebolo málo, v polovici prvého dejstva musela nútene striedať Lucia Chlebanová pre problémy s kolenom. V 31.minúte sa podarilo Beluši znížiť, keď sa zo značky bieleho bodu presadila Natália Pohorelcová.
Do druhého polčasu ženy nemohli počítať s Tatianou Pohorelcov, ktorá musela zápas predčasne ukončiť pre zranenie achilovky a Beluša dohrávala v desiatich. Samotné oslabenie sa podpísalo po konečný výsledok, keďže naše hráčky inkasovali v druhom polčase ešte 5 gólov. V zápase sa našlo aj pár pozitív a to konkrétne výkon I. Chlebanovej, ktorá po zlomenine a jednom týždni tréningu svojím výkon veľmi pozitívne prekvapila. Pochvala musí smerovať aj na stranu brankárky D. Janekovej, ktorá síce inkasovala 8 gólov, ale ďalším minimálne siedmim zabránila. Pozornosť si rozhodne zaslúžia aj žiačky, ktoré v ženskej kategórii rozhodne nesklamali a odnášajú si zo sebou cenné skúsenosti. Nízka početnosť kádra spojená s množstvom zranených hráčok, či slabá zohratosť celku počas zimnej prípravy naznačujú, že to ženy na jar rozhodne jednoduché mať nebudú.