Vangel – Bielik (85. Bičan), Jánošík, Janček (72. Klemens), Schiszler, Cisár, Ďuriš, Holíček, Bartoš (66. Oravec), Gorelka, Mišutka (C)

Solnička – Flamik (85. Svatík), Kóňa (90. Kočica), Vávra (79. Pecha), Pekár, Toman, Sivák, Lopušan, Miklovič (78. Jorík), Horeš (C), Copko (59. Karika)

Rozhodcovia: Valentová, Grolmus, Blaháč
Delegát: Šmidovič

Divácky atraktívny zápas začali lepšie hostia, ktorí sa v 10.minúte ujali vedenia zásluhou Pekára 0-1. Beluša mohla vyrovnať v 26.minúte. Bartoš vystihol rozohrávku súpera, následne prihral Gorelkovi, ktorý vo veľkej šanci minul bránu. Jánošíkova strela trafila v pokutovom území ruku obrancu hostí, hlavná rozhodkyňa však nariadila len rohový kop. Na druhej strane sa ocitol v úniku Miklovič, ale jeho strela nemierila medzi tri žrde.. Beluša bola naďalej aktívnejšia a hrozila najmä po štandardných situáciach. Mišutka poslal do šance Gorelku, ktorý v ďalšej šanci minul bránu. Myjava sa v druhom polčase len bránila a čakala na rýchle protiútoky. Jánošikova hlavička vytúžené vyrovnanie nepriniesla. V 78.minúte sa domáci radovali z vyrovnania po zakončení Gorelku, radosť z gólu im však prekazil verdikt postranného rozhodcu, ktorý odmával ofsajd. K nemu však dôjsť nemohlo, keďže Solnička vyrážal po hlavičke vlastného spoluhráča. Striedajúci Bičan mohol v závere vyrovnať, ale skóre sa na radosť futbalistov z kopaníc už nemenilo. Vo veľmi dobrom zápase tak rozhodol jediný gól, ale zápasu by svedčala skôr spravodlivejšia deľba bodov.