Nováky nemali v Beluši šancu!

Dorastenci doma deklasovali Nováky, vysoko 7-0.

Beluša 7-0 Nováky

Polčas: 3-0

Góly: 9., 32. a 61. Polacký Matej, 14. Hlúbik Martin, 64. Bulejčík Andrej, 75. Hromka Peter, 76. Medvedík Martin

Zostava Beluše: Kresáň - Jarabica, Medvedík, Koiš, Škulec, Polacký, Konečný (46. Bulejčík), Hlúbik R., Hlúbik M., (61. Turza), Moško (55. Bielik), Štefanec (46. Hromka)

Zostava Novák: Švec - Bobok, Mikloš (22. Černák), Homola, Fergel, Gažúr, Nechala (55. Frič), Zaťko, Vida, Talian, Prekop

Rozhodcovia: Studený, Božik

V 8.minúte otváral skóre strelou do šibenice Polacký a v zápätí Hlúbik M. v obrovskej šanci z päťky trestuhodne prestrelil. Kombinácia medzi súrodeneckou dvojičkou priniesla gólové ovocie, keď mladší Hlúbik vysunul staršieho, ktorý v úniku pohodlne zvyšoval na 2-0. V polovici prvého dejstva pohrozili prvý krát aj hostia, Mikloš nevyužil zaváhanie domácej obrany a zblízka nenamieril medzi tri žrde. Konečný v sľubnej príležitosti nechal vyniknúť brankára Novák, ale o minútu neskôr už hosťujúci golman kapituloval tretí krát, keď po peknej kombinácii Polacký pridal svoj druhý gól. V závere prvej časti ešte Konečného strelu zblokoval jeden z brániacich hráčov a Polackého bomba z diaľky skončila len na brvne.

Do druhej polovice zápasu vstúpili aktívne opäť Belušania, Zaťko si takmer zrazil loptu do vlastnej siete a hlavičkový pokus Bulejčíka taktiež neskončil v bráne. V 58. minúte to všetko zobral na seba Polacký, ktorý individuálnou akciou zavŕšil svoj hetrik. Nasledovala 10-minútovka obrovských šancí Beluše. Hromka, Hlúbik M. a ani Polacký svoje šance na gól nepretavili, pričom sa niekoľko krát triasla bránková konštrukcia. Prekopova strela skončila na Kresáňovom brvne a na druhej strane sa do listiny strelcov zapísal hlavičkou Hromka. O minútu Medvedík v prečíslení 3 na 1 zakončil sám a uzavrel na konečných 7-0 pre domácich.