TJ Družstevník Veľké Ludince 5-0 TJ Kovo Beluša
    38. Patrik Kršák
Benkó D. - Krupánszki, Flídr (C), Kosák (66. Kapa), Kubala, Soboňa, Predajniansky (76. Belanský), Cingel (46. Benkó T.), Hlaváčik, Hamdaoui, Horniak   Ciesar - Gažo P. (16. Škulec - 60. Šebík), Mujkoš, Kršák, Jurga, Hrenák, Zapotoka (69. Pilát), Novisedlák (C), Martinka, Gorelka, Mišutka
Rozhodcovia: Drobec, Cabaj, Hodoško
Delegát: Kováč

Už v 2.minúte domáci otvorili skóre, keď sa po rohovom kope hlavou presadil osamotený Hlaváčik 1-0. Po rozohrávke nevyužil šancu Hrenák a rovnako pochodil aj Mišutka, ktorý síce prehodil Benká, ale lopta v bráne neskončila. V 15.minúte striedal zraneného P. Gaža Škulec a o dve minúty neskôr už bolo 2-0, keď domáci opäť využili rohový kop zásluhou Horniaka 2-0. Beluša mohla ihneď odpovedať, ale Gorelkova prízemná strela neskončila v domácej bráne. V 42.minúte po strate lopty na súperovej polovici domáci podnikli protiútok, ktorý doviedol do zdarného konca Predajnianský a uzavrel na polčasových 3-0.

Do druhej časti hry Beluša vstúpila s jasným cieľom - čo najrýchlejšie streliť gól. V 54.minúte neplatil Mišutkov gól pre ofsajd a o pár minút neskôr neuznal postranný rozhodca ďalší gól, tentokrát Gorelkov a opäť pre postavenie mimo hry. V 61.minúte Kubala z priameho kopu zvyšoval na 4-0 a o tri minúty neskôr Ciesar zachránil včasným výbehom pred Predajnianským. Hrenákov pokus nemieril medzi tri žrde a striedajúci Pilát zvolil namiesto strely zbytočnú prihrávku. Gorelkov priamy kop neskončil za Benkovým chrbtom a na druhej strane Kubala strelou k žrdi uzavrel na konečných 5-0.

Žiaľ, ani pre tentokrát sme neprerušili negatívnu vzájomnú bilanciu proti Veľkým Ludinciam a pripisujeme si doposiaľ najvyššiu porážku v tretej lige.

Fotky a info poskytla Iva Kucharíková ml.