Beluša zvíťazila v poslednom domácom jesennom zápase 2-0.

žlté 32. Patrik Vašek
Ciesar - Kršák, Gorelka, Vavrík Pav. (C), Martinka, Zapotoka, Novisedlák, Jurga, Škulec (67. Mikuška), Hrenák (79. Kucharík), Mišutka (86. Strapko)   Dovičovič - Poluch, Kráľ, Galyás, Košút, Ešek (C), Horáček, Petráš, Vašek (61. Bombicz), Petráni, Sipos
Rozhodcovia: Fehér, Jančok, Farkaš
Delegát: Kútny

Prvú šancu zápasu mal Jurga, ktorý v gólovke namieril len do brvna. Novisedlákov pokus kryl Dovičovič a Kráľ v tutovke zoči-voči Ciesarovi neuspel. Novisedlákova pekná strela zožala potlesk divákov a Mišutka po individuálnom prieniku namieril len do brankárovych rukavíc. Na druhej strane pohrozili hostia Petránim, ale skóre sa do prestávky nemenilo.

V úvode druhého dejstva to skúšal Gorelka z priameho kopu, ale jeho pokus preletel tesne vedľa bránkovej konštrukcie. V 53.minúte prišiel prvý gól stretnutia, keď Dovičoviča prekonal prízemnou strelou k tyčke Zapotoka 1-0. O pár minút sa mohlo skóre meniť opäť, ale Jurga hlavičkou neusmernil loptu do siete. Po faule na Martinku mala Beluša výhodu pokutového kopu. Loptu si na biely bod postavil Gorelka a opäť raz panenkovsky rozvlnil sieť 2-0. Petrániho strela nemierila medzi tri žrde a Jurga, Mišutka a ani striedajúci Mikuška svoje šance na gól nezúžitkovali. Zapotokov priamy kop brankár vyrazil na roh a na opačnej strane z päťky Kráľ neznížil. Napriek náročným podmienkam muži ukončili domácu jeseň víťazstvom, ktoré venujú trénerovi Jozefovi Kamenčíkovi, ktorý oslavoval krásne životné jubileum 50 rokov, ku ktorému mu aj my srdečne blahoželáme.