O zbytočnú záverečnú drámu sa postarali muži pri víťazstve nad Partizánskym.

89. Jozef Ciesar červené
Ciesar - Gažo J., Gorelka, Vavrík Pav. (C), Martinka - Zapotoka, Gažo P. (65. Strapko), Mikuška (40. Hrnčík), Jurga, Novisedlák (84. Ondrašík) - Pšenák   Gašparík - Dobiaš, Stránsky (79. Buričan), Bohuš, Pinďura (46. Kučera), Křapka (C), Obert, Slivka, Sedláček, Nižňanský (71. Pastírik), Blaho
Rozhodcovia: Matulová, Haršány, Hužovič
Delegát: Marci

Úvod 3. kola sa niesol v útočnom duchu. Už v 2. minúte Pšenák nastrelil žrď a v dorážke minul bránu. V 5. minúte zdanlivo neškodná strela P. Gaža skočila za Gašparíkom a Beluša viedla. O vyrovnanie sa ale v 8. minúte umiestneným priamym kopom postaral Slivka. V ďalšom priebehu sa do šancí dostávali najmä domáci. Novisedlák natiahol spoza 16-ky hosťujúceho brankára, následne mieril po P. Gažovom centri hlavou tesne vedľa. Beluša nastrelila ďalšiu žrď a Novisedlák opäť prášil Gašparíkove rukavice. V 30. minúte si Obert zrazil P. Gažovu strelu do vlastnej brány a bolo 2-1. Biliard po J. Gažovom centri skončil na rohovom kope, Mikuškovu strelu kryl brankár. Aj s Gorelkovým tvrdým pokusom z diaľky si Gašparík poradil.

Po zmene strán si Gorelka postavil loptu na biely bod za faul na Novisedláka a premenil ho na 3-1. Tempo hry opadlo a prichádzalo veľa nepresností na oboch stranách. Slivka dvakrát tesne minul bránu a v 85. minúte nabehol Jurga na Hrnčíkov center - hlavička - 4-1. V 86. minúte ale nešťastne Ondrašík vysunul Kučeru do nájazdu, ktorý po obhodení brankára do prázdnej brány znížil. V 89. minúte došlo k podobnej hrubke na belušskej strane, Ciesar chytil loptu mimo pokutového územia a dočkal sa sprchy skôr než ostatní spoluhráči.

Ku skorigovaniu skóre už ale nedošlo a v zbytočnej dráme na záver Beluša porazila Partizánske 4-2.