Šálka – Baša D., Eliáš, Hlavna, Popluhár, Revák, Bilas (46. Ondong), Baša R. (31. Bogdanovski), Lenárt (C), Ondriš, Pavelka

Vangel – Janček, Cisár, Gorelka, Novisedlák (C), Gašpar, Meliš (86. Hrubo), Hrenák, Levai, Mišutka, Bičan (70. Oravec)

Rozhodcovia: Pecek, Štrba, Farkaš
Delegát: Baňár

Beluša sa na umelej tráve v Galante ujala vedenia v 26.minúte. Mišutkov center našiel na zadnej tyčke Meliša, ktorý presnou hlavičkou nedal Šálkovi šancu 0-1. Domáca Galanta expresne odpovedala a už v 31.minúte vyrovnal skóre duelu Pavelka 1-1. Do kabín mohla ísť Beluša s jednogólovým vedením, ale Gorelkov priamy kop skončil len na spojnici domácej svätyne.
Po zmene strán mal prvú šancu Meliš, ale po Oravcovej aktivite sa mu loptu do brány pretlačiť nepodarilo. Na druhej strane bol v plnej permanencii Vangel, ktorý skvele zneškodnil Pavelkovu šancu a aj následnú dorážku. Striedajúci Odong mohol poslať domácich do vedenia, ale jeho samostatný nájazd zlikvidoval pozorný Vangel. Hrenákov pokus brankár vyrazil na rohový kop, po ktorom tesne vedľa hlavičkoval Hrubo. O osude stretnutia nakoniec rozhodla 90.minúta. Hrubo prepustil Hrenákovú kolmú prihrávku na nabiehajúceho Mišutku, ktorý v nájazde rozhodol o víťazstve Beluše v pomere 1-2.