88. Bartovič Marco (2 ŽK)
Ciesar - Gažo J., Gorelka, Vavrík Pav.(C), Martinka, Zapotoka, Gažo P. (58. Hrnčík), Mikuška (64. Kucharík), Jurga, Novisedlák, Mišutka (77. Pšenák)   Korček - Rusnák, Bartovič, Gono (C) (46. Halás), Osuský, Vrábel, Adamec, Ďuriš (80. Čechvala), Husár, Madro (63. Vlado), Končitík
Rozhodcovia: Černek, Martinovský, Otrubčák
Delegát: Šmidovič

Zápas začali lepšie domáci futbalisti. Strela J.Gaža neskončila v bráne a Zapotoka o pár minút neskôr pochodil rovnako. V 13.minúte našiel Novisedlákov center Zapotoku, ktorý hlavou otvoril skóre. Aktívna Beluša naďalej hrýzla, Častkovce sa snažili zmierniť tlak trvdými zákrokmi, ktoré rozhodca trestal žltými kartami. V 22.minúte Beluša pridala druhý gól, po ukážkovom brejku sa presadil Novisedlák. Hostia odpovedali gólom Rusnáka z rohového kopu, ktorý ukončil Ciesarovu 520-minútovú nepriestrelnosť. Vzápätí sa ocitol v čistej šanci Mišutka, ale trafil len pravú žrď. Faul na Mišutku v pokutovom území znamenal predčaný koniec pre Končitíka, Gorelka gólom a lá Panenka zvýšil na polčasových 3-1.

V druhom dejstve začali aktívne opäť domáci. Hlavička Pav. Vavríka letela len tesne vedľa a tečovaný pokus Halása Ciesar vyrazil. V 56.minúte P. Gažo zvyšoval gólom do prázdnej brány po nezištnej Mišutkovej prihrávke. Mišutka preloboval Korčeka, ale netrafil bránu. V 82.minúte Martinka našiel Pšenáka, ktorý do odkrytej brány uzavrel na konečných 5-1. V závere ešte hostia prišli o Bartoviča, ktorý videl druhú žltú kartu.