Ciesar – Bielik, Schiszler, Jánošík, Janček, Cisár, Ďuriš (77. Čačko), Levai (84. Bičan), Mišutka, Gorelka (C), Gašpar (59. Hrenák)

Šálka – Adekuoroye, Hlavna (C), Popluhár, Kingsley, Tubonemi, Eliáš, Winkler, Rajt, Ozsváth, Richnák

Rozhodcovia: Kukan, Žiak, Vörös
Delegát: Bachratý

Úvod zápasu patril domácim futbalistom. Ďurišovu gólovku prekazil ofsajdový verdikt postranného rozhodcu a príležitosť Gorelku zneškodnil skvelým zákrokom brankár Šálka. V 12.minúte napriahol spoza 16-ky Cisár a jeho krásna strela sa od brvna smolne odrazila len na bránkovú čiaru. V 23.minúte sa po Jančekovom centri presadil hlavičkou Ďuriš a Beluša viedla 1-0. Hostia vehementne reklamovali, že lopta nebola celým objemom za bránkovou čiarou a za protesty dostali tri žlté karty. Beluša bola aktívnejšia a vytvorila si aj ďalšie šance, ale Gašpar, Ďuriš a ani Mišutka polčasové vedenie nenavýšili.
Po zmene strán sa čakalo na gól až do 64.minúty. Po faule na Mišutku zahrával priamy kop z hranice 16-ky Jánošik a prudkou prízemnou strelou zvýšil na 2-0. O desať minút neskôr už ukazovateľ skóre signalizoval domáce vedenie 3-0, keď sa po Gorelkovej tutovke presadil presnou strelou Mišutka. Beluša bola počas celého zápasu lepším celokm a teší sa zo zaslúženého víťazstva 3-0, ktoré znamená aj triumf tretej ligy. Za celú sezónu patrí všetkým hráčom a aj celému realizačnému tímu absolutórium. Skvelá práca – ĎAKUJEME!