Beluša zavŕšila sezónu domácou porážkou s Galantou 2-3.

90. René Revák
Opat - Vavrík (C), Kršák, Jurga, Gažo J., Novisedlák, Kucharík (66. Zapotoka), Hrenák, Pilát (46. Bielik), Gorelka, Mišutka   Stránský - Madarász, Eliáš, Gányovics, Bočko, Jakubjak, Prágai, Revák, Baša, Meszlényi (90. Lenárt), Kočiš (C)
Rozhodcovia: Bezák, Hodoško, Žiak
Delegát: Révay

Kucharíkov pokus Stránskeho neprekvapil, ale Gorelkova strela z 11.minúty už mala prívlastok - gólová 1-0. Hrenák v šanci nastrelil len do tyčky a Prágaiov gól neplatil pre ofsajd. Gorelkova strela bez prípravy Stránskeho nezaskočila a na druhej strane prízemný pokus od Meszlényiho skončil v sieti 1-1. Hrenák v dobrej pozícii trafil len bočnú sieť a Kucharík po zmätkoch v obrane hostí opäť poslal domácich do vedenia 2-1. V 44.minúte po Kršákovom faule Meszlényi vyrovnal z penalty na polčasových 2-2.

V úvode druhého dejstva mohol skórovať Gorelka, ale jeho gólovú strelu zblokoval obranca. Mišutkov volej mieril nad a šancu hostí hasil na bránkovej čiare J. Gažo. Mišutka v šanci stroskotal na golmanovi a chybu Kršáka hasil opäť skvelým zákrokom na bránkovej čiare J. Gažo. Zapotokov prízemný pokus minul ľavú žrď a Mišutka v úniku opäť nebol gólový. V 84.minúte sa Gányovicsovi podarilo dostať loptu za Opatov chrbát a Galanta si odnáša z Beluše tri body za výhru 2-3.