Po víťazstve v Galante muži zimujú na skvelom 5.mieste.

88. Márk Winkler
Masár - Nagy, Eliáš, Meszlényi, Pavlovčík, Winkler, Korman, Jakubjak (32. Lénart), Prágai, Kočiš (C), Bakuš (84. Marafkó)    Ciesar - Gažo J., Gorelka, Vavrík Pav. (C), Martinka, Zapotoka, Jurga, Mikuška (65. Gažo P.), Hrenák (90. Škulec), Novisedlák, Mišutka (88. Gajdošík)
Rozhodcovia: Husár, Štrba, Bojda
Delegát: Bachratý

Muži si museli na posledný zápas jesennej časti počkať, kvôli údajným zdravotným problémom v domácom kádri. V prvom dejstve diváci na štadióne v Galante gól nevideli, a tak bolo všetko pred druhým polčasom otvorené. V 60.minúte nariadil hlavný arbiter Husár, pokutový kop a Matej Gorelka sa opäť raz nemýlil. V závere stretnutia sa do hry dostal Gajdošík, ktorý ani minútu po príchode poistil belušské víťazstvo v pomere 0-2. Práve posledný gól bol symbolickou bodkou za polsezónou, pretože tak ako Patrik Gajdošík strelíl otvárací gól jesennej časti, tak ju aj uzavrel. Na záver môžeme len pozítívne konštatovať, že muži odohrali na nováčika viac ako slušnú jesennú časť a zimovať budú na 5.mieste, pričom na štvrté Topoľčany strácajú len lepšie skóre.